Ben jij in de leeftijd van 12 tot 15 jaar? dan ben jij ook welkom op JV Obadja! Het is als jongere fijn om ook andere jongeren uit de gemeente te leren kennen en het is ook nuttig om samen met Gods Woord bezig te zijn. Deze mogelijkheid is er van september tot mei om de 3 weken.
Voor de pauze is er een inleiding over een onderwerp uit de Bijbel en daar gaan we met elkaar over nadenken, na de pauze vullen we de avond in met een ontspannen activiteit. De avonden beginnen om 19:30 uur en duren tot circa 21:15 uur.
Het begin van het seizoen start met een leuke activiteit op een zaterdagmiddag. Hiervoor ontvangen alle jongeren in de gemeente van deze leeftijd een persoonlijke uitnodiging. Verder organiseren wij omstreeks januari een spannende winteractiviteit. Ook bezoeken wij de jaarlijkse jongerendag van de HHJO, deze dag sluiten wij af met een gezellig etentje. De laatste keer van het seizoen hebben we een mooie afsluitingsavond.
Jij komt toch zeker ook?! Neem gerust je vrienden of vriendinnen mee!
Voor meer informatie neem contact op via jvobadja@hhgnieuwleusen.nl
Overzicht activiteiten JV-seizoen 2026-2027
Vrijdag 11 september Startmiddag
Zaterdag 3 oktober JV-avond
Zaterdag 24 oktober JV-avond
Zaterdag 14 november JV-avond
Zondag 22 november Preekbespreking (na de middagdienst)
Zaterdag 12 december JV-avond
Maandag 21 december Kerstviering
Zaterdag 9 januari JV-avond
Vrijdag 29 januari Winteractiviteit
Zaterdag 20 februari JV-avond
Zaterdag 13 maart Bezinningsdag / HHJO-dag
Zaterdag 10 april JV-avond
Vrijdag 7 mei Afsluitingsavond