Meer over Contact

Contact

Predikant

Ds. M. van Sligtenhorst

E-mailadres: predikant@hhgnieuwleusen.nl

Telefoonnummer: 0529 481273

 

Kerkenraad

Ouderling J. Mussche

Functie: scriba

E-mailadres: scriba@hhgnieuwleusen.nl

Postadres: Hoogeweg 24, 7951 DV Staphorst

 

Diaconie

Diaken D. de Boer

Functie: secretaris

E-mailadres: diaconie@hhgnieuwleusen.nl

Postadres: Rozenlaan 21, 7954 EX Rouveen

 

Kerkvoogdij

Ouderling H. Compagner

Functie: secretaris

E-mailadres: kerkvoogdij@hhgnieuwleusen.nl

 

Koster

Dhr. H. Compagner

E-mailadres: koster@hhgnieuwleusen.nl

Telefoonnummer: 06 22 583 233

 

Kinderopppas

Mevr. A. Dons-Russcher en mevr. H. Huisman-Wielink

Functie: coördinatoren

E-mailadres: kinderoppas@hhgnieuwleusen.nl

 

Adreswijzigingen en abonnementen kerkbode

Dhr. J. Huls

Functie: beheerder kerkelijk bureau

E-mailadres: kerkelijkbureau@hhgnieuwleusen.nl

 

Attestaties, doopbewijzen, in- en uitschrijvingen

Ouderling J. Mussche

Functie: scriba

E-mailadres: scriba@hhgnieuwleusen.nl

 

Jeugdraad

Diaken T.A. Cazant

Functie: contactpersoon

E-mailadres: t.cazant@hhgnieuwleusen.nl

 

Jeugdvereniging Obadja (12+)

Mevr. R. Kolk

Functie: coördinator

E-mailadres: jvobadja@hhgnieuwleusen.nl

 

Jeugdvereniging Jonathan (15+)

Dhr. H. Wielink

Functie: coördinator

E-mailadres: jvjonathan@hhgnieuwleusen.nl

 

Commissie Evangelisatie

Dhr. K.J. Scherpenisse

Functie: secretaris

E-mailadres: evangelisatie@hhgnieuwleusen.nl

 

Mannenvereniging

Dhr. W.H. Hoorn

Functie: secretaris

E-mailadres: helmuthoorn@hotmail.com 

 

Vrouwenvereniging 'Ruth'

Mevr. J. Hooikammer-Huls

Functie: 2e secretaris

E-mailadres: jentj@live.nl

 

Thuishulp

Mevr. K. Slager-Huls

Functie: coördinator

E-mailadres: thuishulp@hhgnieuwleusen.nl

Telefoonnummer: 06 44 820 195

Postadres: Geerligsweg 2A, 7951 DZ Staphorst

 

Vertrouwenspersonen

Mevr. E. Hendriksma-van der Woude

Functie: Interne Vertrouwenspersoon

Telefoonnummer: 06 49 369 158

 

Mevr. D. J. Kuiper-de Bruin

Functie: Interne Vertrouwenspersoon

Telefoonnummer: 06 37 408 490

 

Thuishulp

Meldt u aan als vrijwilliger of hulpaanvrager

Ga naar thuishulp

Adres en telefoonnummer kerkgebouw

Hersteld Hervormde Gemeente Rehoboth

Meeleweg 41
7711 EJ Nieuwleusen

0529-482642
 

Kerkvoogdij
RSIN/Fiscaal nr.: 824148642
KvK nr.: 76036073

 

Diaconie
RSIN/Fiscaal nr.: 824144594
KvK nr.: 76035964

 

Extranet

Geschriften

  • © hersteld hervormde kerk 2024