Meer over Contact

Contact

Kerkenraad

Ouderling J. Mussche

Functie: scriba

E-mailadres: scriba@hhgnieuwleusen.nl

Postadres: Hoogeweg 24, 7951 DV Staphorst

 

Diaconie

Diaken H. Mussche

Functie: secretaris

E-mailadres: diaconie@hhgnieuwleusen.nl

Postadres: John F. Kennedystraat 13, 7951 AG Staphorst

 

Kerkvoogdij

Ouderling H. Compagner

Functie: secretaris

E-mailadres: kerkvoogdij@hhgnieuwleusen.nl

 

Koster

Dhr. H. Compagner

E-mailadres: koster@hhgnieuwleusen.nl

Telefoonnummer: 06 22 583 233

 

Adreswijzigingen en abonnementen kerkbode

Dhr. R. Tuin

Functie: beheerder kerkelijk bureau

E-mailadres: kerkelijkbureau@hhgnieuwleusen.nl

 

Attestaties, doopbewijzen, in- en uitschrijvingen

Ouderling J. Mussche

Functie: scriba

E-mailadres: scriba@hhgnieuwleusen.nl

 

Jeugdraad

Ouderling H. Compagner

Functie: voorzitter

E-mailadres: h.compagner@hhgnieuwleusen.nl

 

Commissie Evangelisatie

Dhr. K.J. Scherpenisse

Functie: secretaris

E-mailadres: evangelisatie@hhgnieuwleusen.nl

 

Mannenvereniging

Dhr. K. Smit

Functie: secretaris

E-mailadres: ksmit@solcon.nl

 

Vrouwenvereniging 'Ruth'

Mevr. J. Hooikammer-Huls

Functie: 2e secretaris

E-mailadres: jentj@live.nl

 

Thuishulp

Mevr. R. Mulder-Roo

Functie: coördinator

E-mailadres: thuishulp@hhgnieuwleusen.nl

Telefoonnummer: 06 44 820 195

 

Vertrouwenspersonen

Mevr. E. Hendriksma-van der Woude

Functie: Interne Vertrouwenspersoon

Telefoonnummer: 06 49 369 158

 

Mevr. D. J. Kuiper-de Bruin

Functie: Interne Vertrouwenspersoon

Telefoonnummer: 06 37 408 490

 

Protocol kerkgang en coronavirus

Thuishulp

Meldt u aan als vrijwilliger of hulpaanvrager

Ga naar thuishulp

Adres en telefoonnummer kerkgebouw

Hersteld Hervormde Gemeente Rehoboth

Meeleweg 41
7711 EJ Nieuwleusen

 

0529-482642

Geschriften

  • © hersteld hervormde kerk 2020